Egzamin na stopnie uczniowskie

 

 

O sile każdego klubu świadczą wyniki sportowe oraz liczba osób, która osiągnęła poziom czarnego pasa. Nasz klub realizuje się w tych dwóch płaszczyznach. Mamy wielu utytułowanych zawodników, którzy zdobyli tytuły Mistrzów Polski, Europy i Świata. W drugiej płaszczyźnie nasz klub też ma powody do dumy a dowodem na to jest lista czarnych pasów Dragona.

  1. Jacek Wąchała  VI Dan

  2. Artur Osuchowski V Dan sekcja Częstochowa

  3. Tomasz Bejm IV Dan sekcja Olsztyn

  4. Zdzisław Synoradzki IV Dan sekcja Olsztyn

  5. Marcin Szecówka III Dan sekcja Bielsko Biała

  6. Patryk Bejm III Dan sekcja Olsztyn         

  7. Jakub Kosowski II Dan sekcja Częstochowa       

  8. Łukasz Krzemiński II Dan sekcja Koniecpol         

  9. Rafał Zjawiński I Dan sekcja Olsztyn      

  10. Marcin Surowiec I Dan sekcja Janów    

  11. Sławomir Surowiec I Dan sekcja Janów               

  12. Marcin Siut I Dan sekcja Koniecpol

  13. Martyna Kisiel I Dan sekcja Olsztyn       

  14. Eryk Kopan I Dan sekcja Częstochowa

  15. Kamila Kubis I Dan sekcja Janów             

  16. Tymoteusz Szwej I Dan sekcja Olsztyn

  17. Paula Piotrowska I Dan sekcja Koniecpol            

  18. Catherine Piotrowska I Dan sekcja Koniecpol   

  19. Magdalena Kowalczyk I Dan sekcja Koniecpol

  20. Tomasz Hajduk I Dan sekcja Częstochowa       

  21. Grzegorz Woźniak I Dan sekcja Olsztyn               

  22. Iga Ptak I Dan sekcja Koniecpol

  23. Kamil Badura I Dan sekcja Janów            

  24. Łukasz Stefanik I Dan sekcja Olsztyn     

  25. Marlena Lech I Dan sekcja Janów

  26. Paweł Chmielarski I Dan sekcja Częstochowa   

  27. Karina Szczepanek I Dan sekcja Janów

  28. Artur Wala sekcja I Dan Bielsko Biała    

  29. Ivo Wojciechowski I Dan sekcja Bielsko Biała    

  30. Anna Wandzel I Dan sekcja Bielsko Biała        

  31. Maciej Ficyk I Dan sekcja Bielsko Biała

  32. Michał Hajduk I Dan sekcja Częstochowa     

  33. Krzysztof Wąchała I Dan sekcja Częstochowa   

  34. Szymon Turski I Dan sekcja Olsztyn

  35. Martyna Biernacka I Dan sekcja Bielsko Biała    

  36. Ewelina Wąsek I Dan sekcja Koniecpol

  37. Mariusz Wąsek I Dan sekcja Koniecpol            

  38. Ewa Gancarczyk I Dan sekcja Bielsko Biała        

  39. Kamil Radecki I Dan sekcja Olsztyn        

  40. Kamil Starczewski I Dan sekcja Częstochowa    

  41. Paulina Starczewska I Dan sekcja Częstochowa

  42. Jakub Derejczyk I Dan sekcja Koniecpol

  43. Karolina Dziura I Dan sekcja Koniecpol

  44. Kacper Derda I Dan sekcja Mstów

  45. Tomasz Slian I Dan sekcja Bielsko Biała

  46. Rafał Adamiec I Dan sekcja Bielsko Biała

  47. Laura Środowska I Dan sekcja Bielsko Biała

  48. Alicja Slian I Dan sekcja Bielsko Biała

  49. Jakub Giżycki I Dan sekcja Bielsko Biała

  50. Maria Bojarska I Dan sekcja Koniecpol

  51. Julia Bulska I Dan sekcja Janów

  52. Katarzyna Stolarska I Dan sekcja Olsztyn 

Czarne pasy 

Google + Klub sportowy Dragon  Janów Taekwon-do ITF
You Tube Facebook Klub sportowy Dragon  Janów Taekwon-do ITF
Facebook Klub sportowy Dragon  Janów Taekwon-do ITF

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

All Right Reserved © 2018 Klub Sportowy Dragon Janów

Zaprojektowane przez Rafała Zjawińskiego

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z GALERII

WSPIERAJĄ NAS

PARTNERZY