Bielsko Biała, Częstochowa, Janów, Koniecpol, Mstów, Olsztyn

II eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów
i Juniorów Młodszych – Olsztyn 09.04.2016 

II eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych – Olsztyn 9.04.2016Zawody Dragona wystartowali w II

eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Olsztynie. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo

dobrze na tym turnieju, udowadniając że są czołówką tekłondzistów naszego makroregionu. Wielu zawodników naszej ekipy wywalczyło pozycje medalowe które w dadzą możliwość naszym zawodnikom możliwość startu na Mistrzostwach Polski.
Poniżej przedstawiamy wyniki naszych juniorów i juniorów młodszych . Wyniki młodzików, kadetów i skrzatów będą podane w następnych postach.
Złote medale:
Juniorzy młodsi:
Środowska Laura – układy formalne stopni uczniowskich,
- walki indywidualne kobiet do 50 kg,
Pala Klaudia – układy formalne stopni mistrzowskich,
Bobrowska Kaja – walki indywidualne kobiet do 46 kg,
Biernacka Martyna – techniki specjalne kobiet,
Świerczyna Maciej – układy formalne stopni uczniowskich,
Wąchała Krzysztof – walki indywidualne mężczyzn do 52 kg,
Miszczyk Tomasz – walki indywidualne mężczyzn powyżej 70 kg.
Juniorzy :
Lenczner Oliwia – układy formalne stopni mistrzowskich,
Waluś Roksana – walki indywidualne kobiet do 45 kg,
Rozpondek Julita – walki indywidualne kobiet do 50 kg,
Błachno Wiktoria – walki indywidualne kobiet do 55 kg,
Bejm Patryk – układy formalne mężczyzn stopni mistrzowskich,
- walki indywidualne mężczyzn do 68 kg,
Kacper Derda – układy formalne mężczyzn stopni uczniowskich,
Krzemiński Łukasz – indywidualne walki mężczyzn do 56 kg,
- techniki specjalne mężczyzn
Srebrne medale:
Juniorzy młodsi:
Garncarczyk Ewa – układy formalne kobiet stopni mistrzowskich,
Krzemińska Alicja – walki indywidualne kobiet do 46 kg,
Starczewska Paulina – walki indywidualne kobiet do 55 kg,
Świerczyna Maciej – walki indywidualne mężczyzn do 70 kg,
Juniorzy:
Lenczner Oliwia – walki indywidualne kobiet do 60 kg,
Starczewski Kamil – układy formalne mężczyzn stopni uczniowskich,
Derda Kacper – techniki specjalne mężczyzn,
Brązowe medale:
Juniorzy młodsi:
Biernacka Martyna – układy formalne kobiet stopni mistrzowskich,
Klaudia Pala – walki indywidualne kobiet do 50 kg,
Rozpondek Agata – walki indywidualna kobiet do 50 kg,
Bojarska Maria – walki indywidualne kobiet powyżej 60 kg,
Walicki Piotr – walki indywidualne mężczyzn do 46 kg,
Łukasik Krzysztof – walki indywidualne mężczyzn do 52 kg,
Bąk Kacper – walki indywidualne mężczyzn do 70 kg,
Juniorzy:
Rozpondek Julita – układy formalne kobiet stopni uczniowskich,
Lenczner Oliwia – techniki specjalne kobiet,
Krzemiński Łukasz – układy formalne mężczyzn stopni mistrzowskich,
Radecki Kamil – układy formalne mężczyzn stopni uczniowskich,
Derda Kacper – walki indywidualne mężczyzn do 68 kg,
Starczewski Kamil – walki indywidualne mężczyzn do 68 kg,
Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

18 kwietnia 2016

Link do galerii 

Google + Klub sportowy Dragon  Janów Taekwon-do ITF
You Tube Facebook Klub sportowy Dragon  Janów Taekwon-do ITF
Facebook Klub sportowy Dragon  Janów Taekwon-do ITF

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

All Right Reserved © 2018 Klub Sportowy Dragon Janów

Zaprojektowane przez Rafała Zjawińskiego

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z GALERII

WSPIERAJĄ NAS I DOFINANSOWUJĄ SZKOLENIE ORAZ

WYJAZDY NA ZAWODY

PARTNERZY