Bielsko Biała, Częstochowa, Janów, Koniecpol, Mstów, Olsztyn
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Nowa Ruda

4 to liczba DragonaCztery to liczba Mistrzów Polski, jakich ma Dragon po Mistrzostwa Polski JuniorówMłodszych, które rozegrano w Nowej

Rudzie – Słupiec w ten weekend. Na matach mistrzostw nasi zawodnicy wywalczyli 10 medali i w tym cztery najbardziej cenne. Na szczycie rywalizacji dwukrotnie stanął Krzysztof Wąchała, który wgrał konkurencję walki do 52 kg oraz został Mistrzem Polski w konkurencji technik specjalnych. Złote medale i tytuły mistrzowskie wywalczyły Martyna Biernacka i Laura Środowska. Martyna zwyciężyła w konkurencji technik specjalnych juniorek młodszych, a Laura, jako debiutantka na zawodach rangi mistrzowskiej wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii walki do 50 kg. Laura potwierdziła, iż jest jednym z największych talentów trenujących w sekcjach Dragona. Oprócz czterech medali mistrzowskich cieszą pozostałe medale. Srebrny medal wywalczyła Biernacka Martyna w konkurencji walki do 55 kg. Drugi srebrny medal wywalczyła Bojarska Maria, która przegrała jedynie z koleżanką klubową w konkurencji technik specjalnych. Brązowe medale czterokrotnie zawisły na szyjach dragonów. W układach formalnych stopni uczniowskich brązowy medal zdobyła Laura Środowska. W układach formalnych stopni mistrzowskich brązowy medal wywalczyła Ewa Garncarczyk. Brązowy medal w walkach do 50 kg wywalczyła Klaudia Pala. W walce brązowy medal Mistrzostw Polski wywalczył Tomasz Miszczyk w kategorii powyżej 70 kg. Mistrzostwa dla Dragona były bardzo udane nie tylko pod względem medalowym, ale również pod względem poziomu sportowego, jaki zaprezentowali nasi zawodnicy.
Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników Dragona, którzy wystartowali w Mistrzostwach:
Środowska Laura - 1miejsce w konkurencji walki do 50 kg,
– 3 miejsce w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich,
Starczewska Paulina - 5 -6 miejsce w konkurencji walki do 55 kg,
– 5 -8 miejsce w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich,
Bobrowska Kaja - 5 – 6 miejsce w konkurencji walki do 46 kg,
– 9 – 16 miejsce w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich,
Garncarczyk Ewa – 3 miejsce w konkurencji układów formalnych stopni mistrzowskich,
- 5 – 6 miejsce w konkurencji walki pow. 60 kg,
Świerczyna Maciej – 9 – 16 miejsce w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich,
- 13 – 16 miejsce w konkurencji walki do 70 kg,