Bielsko Biała, Częstochowa, Janów, Koniecpol, Mstów, Olsztyn
Niepokonany Dragon w Krzepicach

W Krzepicach 19-03-2016 odbyły się pierwsze eliminacje do Mistrzostw Polski w Taekwon-do ITF. Mogli w nich brać udział juniorzy i juniorzy młodsi. Przy okazji rozegrano również turniej Miło nam poinformować ze podopieczni Jacka Wąchały z Klubu Sportowego Dragon

dominowali prawie we wszystkich konkurencjach , czyli układach ,walkach oraz technikach specjalnych.Maluchy zdobyły 21 medali,juniorzy młodsi 22,juniorzy 17. Aż trzech dragonów wywalczyło tytuł najlepszego zawodnika turnieju: Martyna Biernacka,Krzysztof Wąchała,Łukasz Krzemiński.Klub Dragon otrzymał puchar za zdobycie pierwszego miejsca w rankingu klubów powiatu Śląskiego.
Lista młodzików którzy stanęli na najwyrzszyn podium:

 

Derejczyk Jakub -techniki

Wąsek Adrian-techniki

Dziura Karolina-techniki

wąchała Katarzyna-układy

Slian Alicja-układy

Środowska Estera-układy

Wąsek Tomasz-układy

Slian Mateusz-uklady

 srebro wywalczyli:

Cipior Dominik-techniki

Ochman Laura-techniki

Bulanda Nikola-układy

Tomzik Aleksandra -uklady

Szecówka Milena-układy

Żmij Krzysztof-układy

brązowe zdobyli:

Grzywna Marcelina-techniki

Ochman Laura-układy

Mrozicki Mateusz-uklady

Wolny Sonia -uklady

Magnes Danuta-układy

Gieroń Kondrad-uklady

Wąsek Adrian -układy

 

Juniorzy młodsi :

złoto:

Biernacka Martyna-układy I Dan,oraz złoty w walkach do 55 kg.

Wąchała Krzysztof-układy Dan,oraz walki do 52 kg.

Miszczyk Tomasz=walki pow.70 kg.

 

srebro:

Starczewska Paulina-układy

 

brąz:

Środowska Laura-układy

Tomalska Magdalena-uklady

Garncarczyk Ewa-układy Dan

Pala klaudia-układy Dan,oraz walki do 50 kg.

Bobrowska Kaja-walki do 46 kg.

Krzeminska Alicja-walki do46 kg.

Bojarska Maria-walki pow.60 kg.

Mizgała Martyna-walki pow. 60 kg.

Biernacki Igor -układy

Świerczyna Maciej -układy

Walicki Piotr-walki do 46 kg.

 

 

Lista medalowa juniorów:

złoto:

Lenczner Oliwia-układy Dan

Waluś Roksana-walki do 45 kg.

Rozpondek Julita-walki do 50 kg.

Krzemiński Łukasz-układy  Dan,oraz walki do 56 kg. techniki specjalne

Radecki Kamil-układy

Bejm Patryk-walki do 68 kg.

 

srebro:

Lenczner Oliwia-walki do 60 kg.

Starczewski Kamil -układy

Radecki Kamil-walki do 68 kg.

 

brązowe:

Rozpondek Julita-układy

Lenczner Oliwia-techniki

Patryk Bejm-układy Dan

Derda Kacper-walki do 68 kg.

Starczewski Kamil-walki do 68kg.

Radecki Kamil techniki specjalne 

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

23 marca 2016

Link do galerii 

Google + Klub sportowy Dragon  Janów Taekwon-do ITF
You Tube Facebook Klub sportowy Dragon  Janów Taekwon-do ITF
Facebook Klub sportowy Dragon  Janów Taekwon-do ITF

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

All Right Reserved © 2018 Klub Sportowy Dragon Janów

Zaprojektowane przez Rafała Zjawińskiego

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z GALERII

WSPIERAJĄ NAS I DOFINANSOWUJĄ SZKOLENIE ORAZ

WYJAZDY NA ZAWODY

PARTNERZY