Bielsko Biała, Częstochowa, Janów, Koniecpol, Mstów, Olsztyn

Magda Tomalska Mistrzynią Polski

Mistrzostwa Polski Juniorów
11 i 12 maja w Kłobucku rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów. Wśród zawodników z całej Polski wystartowali również nasi reprezentanci. Zawodnicy Dragona bardzo dobrze zaprezentowali się na turnieju, zdobywając 6 medali. Największe wyróżnienie należy się Magdzie Tomalskiej, która wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii walki juniorek powyżej 65 kg. Jest to życiowy sukces Magdy, która po ubiegłorocznym wicemistrzostwie w tym roku potwierdziła swoją sportową klasę. Bardzo dobry występ odnotowała również Paulina Węgrzyn, która wywalczyła brązowe medale w układach stopni 5 - 1 kup oraz brązowy medal w konkurencji walki juniorek w kategorii do 55 kg. Paulina wywalczyła również brązowy medal w konkurencji testów siły juniorek. Trzecie miejsce na mistrzostwach wywalczyła również Kaja Bobrowska. Kaja wywalczyła brązowy medal w konkurencji walki juniorek w kategorii do 45 kg. Brązowy medal wywalczył również Bąk Kacper, który wywalczył medal w konkurencji testów siły juniorów.
Bardzo dobry występ zawodników Dragona pozwala liczyć na kolejne tytuły mistrzowskie w zbliżających się mistrzostwach juniorów młodszych i seniorów.
Wielkie gratulacje dla Mistrzyni Polski Magdaleny Tomalskiej.